KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367158
nr 1436 7158
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, "Fiskaren", 50x41cm, yttermått inklusive ram: 62x54cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:23:02
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
6
2.000 kr